RD Rajhradice
Nabízíme prodej rodinného domu 4+kk se zahradou v lokalitě Rajhradice . Jedná se o polořadový, patrový dům s vjezdem na pozemek, velkou garáží 40m2, vnitřním bazénem a venkovním jezírkem. Na pozemku se nachází také další rodinný dům se samostatným vstupem 3+kk, se sprchovým koutem a WC. Dům má veškeré IS- elektřina 220/380V, voda, plyn, kanalizace, internet vše nové, plastová okna, zateplení.
V suterénu domu se nachází – prádelna , plynový kotel pro oba domy, dílna, posilovna, vinný sklípek.
Přízemí – obývací pokoj s krbem, terasa, koupelna  s vanou a WC, k.kout. – myčka, sklokeramická deska, vestavěná trouba, lednice i mikrovlnná trouba vše zn.spotřebiče. Na Podlaze je dlažba, dubová podlaha.
V patře se nachází tři ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC , vstup na půdu – úložný prostor.
V domě je také vnitřní bazén, udírna,gril, venkovní jezírko, zahradní domek na nářadí.
Dům se nachází na pěkném klidném místě na kraji obce. Rajhradice mají veškerou občanskou vybavenost.Více info. v RK.
 
                                                cena: 8.490.000,-Kč + provize RK 
RD Brno-Líšeň, Nad Lomem

Nabízíme prodej RD v lokalitě Brno-Líšeň,ul.Nad lomem.Dům je řadový ,patrový,s garáží,zimní zahradou a menší zahrádkou.CP pozemku je 257m2.V suterénu domu se nachází velká garáž,prádelna,sklad,dílna,k.kout,sprch.kout a WC.V přízemí domu se nachází samostatná toaleta,předsíň,prostorný obývací pokoj s krbem,k.kout s jídelnou,zimní zahrada a vstup na zahradu.V 1.podkroví jsou tři pokoje a koupelna s WC ,ve 2.podkroví je prostor 24m2,nachystaný na ložnici,nebo pracovnu.IS.elektřina,voda,plyn,kanalizace.Dům má vlastní plynový kotel a bojler.Dále jsou v domě ochrané,bezpečnostní el.žaluzie,alarm.Dům se nachází na pěkném,klidném místě.Měsíční náklady na bydlení cca 5.500,-Kč.Dům bude volný po dohodě.

                                                   cena: 7.800.000,-Kč Rezervováno

RD Cejle,okr.Jihlava

Nabízíme prodej rodinného domu 4+1 s garáží v lokalitě,Cejle, okr.Jihlava.Dům je samostatně stojící,podsklepený,s vjezdem na pozemek a velkou zahradou.Část pozemku o výměře 690m2 je stavební parcela.V přízemí se nachází kuchyň,obývací pokoj,ložnice,terasa,koupelna a WC.V patře jsou dvě ložnice a balkon.Dům je napojen na veškeré IS-elektřina,voda,plyn,kanalizace.V suterénu se nachází garáž,dílna,kotelna a dva sklepy.Obec poskytuje veškerou občanskou vybavenost.Dům je ihned k jednání.

                                                CENA: 3.990.000,-Kč, + REZERVACE 

RD Tvarožná 5+1 s vjezdem

Nabízíme prodej rodinného domu 4+1 s možností dalšího rozšíření v lokalitě Brno-venkov,Tvarožná.Dům je samostatně stojící,patrový s garáží a vjezdem na pozemek.CP pozemku je 715m2.V přízemí domu se nachází obývací pokoj,dětský pokoj a dvě ložnice,dále kuchyň,koupelna a WC.V patře jsou dva velké pokoje v započaté rekonstrukci a dva půdní prostory.V suterénu domu je garáž,dílna a tři sklepy.Dům má novou střechu.IS.-elektřina 220/380 V,plyn,kanalizace,voda-studna,možnost napojení na obecní vodu.Na pozemku se nachází další stavba o ZP. 79m2 - garáž,dílna a sklípek.Dům je rohový na pěkném místě s pěknou zahradou.Volný po dohodě.

 

                                             CENA: 4.250.000,-Kč.,  + provize RK 

RD Ponětovice, s velkou zahradou a vjezdem

Nabízíme prodej cihlového rodinného domu v blízkosti Brna,v lokalitě Ponětovice.Dům je polořadový,přízemní 5+1 s obytnou verandou,dvěma sklepy,dílnou,přístavky,velkou stodolou a vjezdem na pozemek.Dům o celkové ploše 1867 m2,má možnosti dalšího rozšíření, uzavřený velký dvůr s vjezdem a navazující zahradu 599 m2.IS-elektřina 220/380V,voda obecní+vlastní studna,plyn,kanalizace.Topení je v domě ústřední plynové.Koupelna je s vanou, WC je samostatné.V domě se také nachází menší vinný sklípek a přístavky, které lze využít na případné zvětšení obytné části domu.Dům se nachází na velmi pěkném místě a je ihned k jednání.Více info. v RK

 

                                                            cena: 4.200.000,-Kč + provize 

RD 3+1,s vjezdem,zahradou,Brno-Pisárky,ul.Vinohrady

Nabízíme prodej rodinného domu 3+1 s obytnou halou,velkou zahradou a vjezdem na pozemek v lokalitě Brno-Pisárky,ul.Vinohrady.Dům je samostatně stojící,přízemní s celkovou plochou pozemku 937 m2. V roce 2010 proběhla částečná rekonstrukce kuchyně,koupelny a dvou pokojů.Plastová okna,elektřina v mědi,nové omítky.Topení je ústřední s kotlem na tuhá paliva + přímotopy.Koupelna je s vanou,WC je samostatné.Dům má menší terasu s krásným výhledem do zeleně, není podsklepený.Dům bude volný po dohodě.

 

                                               cena: 3.900.000,-Kč + provize REZERVOVÁNO

Prodej rodinného domu 888 m², pozemek 2 015 m²

Nabízíme prodej rodinného domu a stodoly v lokalitě Jazovice-Starý Petřín,okr. Znojmo. Dům je polořadový, přízemní a v současné době je neobyvatelný. Za domem se nachází velká ,patrová ,zděná stodola v dobrém stavu s možností přebudování na trvalé bydlení. Pozemek je o celkové ploše 2105 m2. K domu náleží krásná zahrada v rovině s porosty a  vjezdem na pozemek.IS.-elektřina,studna. Dům je ihned k jednání.

                                              CENA:  490.000,-Kč., plus provize RK

RD/Chalupa 5+1,Němčice u Blanska s vjezdem, velkou zahradou

Nabízíme prodej samostatně stojícího RD/Chalupy 5+1 v katastrálním území Němčice.Dům je přízemní s obytným podkrovím,halou,dílnou,sklepem,zahradním domkem a vjezdem na pozemek.V přízemí se nachází,obyvací pokoj s kuchyní,koupelna s vanou,samostané WC a hala z níž je vstup do zadní části domu upravené z bývalé stodoly-nyní je zde pokoj s prosklenou stěnou na zahradní terasu s krbem a udírnou.Dům má také dílnu a je podsklepený.IS-elektřina v mědi 220/380V,plyn,kanalizace+septik,voda.V podkroví jsou tři ložnice.Topení-plynový turbo kotel.Na podlaze,beton,parkety,dlažba.Dům má krásnou velkou zahradu a nachízí se na velmi pěkném místě.

                                                  Cena: 2.100.000.-Kč   +  plus provize RK

RD Mistřín,velká zahrada,garáž

Nabízíme prodej rodinného domu 3+1 s vjezdem,velkou zahradou v lokalitě Svatobořice-Mistřín. Dům je řadový,přízemní s možností půdní vestavby.Celková plocha pozemku je 1061m2 z toho zahrada cca 750m2.IS-elektřina 220/380 V,voda,plyn,kanalizace.Topení,plynový kotel.Dům má velkou oplocenou zahradu na rovině,velký sklípek (možnost viného sklípku),vjezd,garáž,bazén.V domě na podlaze,beton,dlažba,v jednom pokoji palubky.Okna původní dřevěná.Dům se nachází na velmi pěkném místě v blízkosti,škola,školka,lékař,zastávka IDS.

                                      cena: 1.390.000,-Kč  plus provize RK

RD Starý Petřín,Jazovice,Vranovská přehrada

Nabízíme prodej rodinného domu(chalupy)2+1 v lokalitě Jazovice,Starý Petřín v blízkosti Vranovské přehrady.Dům je polořadový s vjezdem na pozemek,stodolou a velkou zahradou 1100m2.Celková plocha pozemku je 1633m2.V domě je nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou.IS.-elektřina 220/380 V.,studna,septik.V příštím roce by se měla budovat kanalizace.Topení,krbová kamna,ohřev vody bojlerem.Dům se nachází na krásném místě a bude ihned volný.

                                            cena: 470.000,-Kč + provize RK

RD Jinačovice 7+kk

Nabízíme prodej novostavby rodinného domu 7+kk,s garáží a zahradou,který se nachází ve velmi atraktivní lokalitě v blízkosti Brna-Jinačovice.Dům je dvoupodlažní,řadový s vjezdem na pozemek.CP je 362m2.IS elektřina,voda,plyn,kanalizace.Přízemí-velká garáž,kotelna,hala se vstupem do zahrady,koupelna+WC.1.patro-obyvací pokoj s k.koutem,koupelna+WC,2xložnice,balkon.2.patro-4xložnice,koupelna+WC.V přízemí domu je podlahové topení.Dům je dokončen do této části stavby a je nutné dodělat-fasádu,zateplení,topení,podlahy,dveře,terénní úpravy,sanitu,kuchyň.V blízkosti domu se nachází golfové hřiště.Spojení do Brna-IDS.Dům je ihned k jednání.

                                             cena: 5.500.000,-Kč plus provize RK   výrazná sleva!!!

No images in gallery