OV 3+1, Studená,Brno-lesná
Nabízíme prodej cihlového bytu 3+1 v OV v lokalitě Brno-Lesná,ul.Studená.Bytová jednotka se nachází ve 3.p. /3p. v domě bez výtahu.Celková plocha je 72,55m2.
Byt je v původním stavu,nové jsou pouze stupačky.Pokoje - 18,15,15m2,kuchyň, 9,5m2,komora 2,3m2,předsíň 7,40m2. Koupelna je s vanou,WC je samostatné.Na podlaze jsou parkety,dlažba,linoleum.Byt má také sklep a zasklený balkon.Je ihned k jednání.Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen.V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.
 
                                                cena: 3.800.000,-Kč + provize RK 
OV 2+1,Brno-Slatina,Dědická

Se souhlasem majitele výhradně nabízíme prodej panelového bytu 2+1 v OV v lokalitě Brno-Slatina,ul.Dědická.Byt se nachází ve 3.NP v domě s výtahem a jeho celková plocha je 54m2.Součástí bytu je prostorná lodžie. Byt má samostatné pokoje,novou k.linku,,koupelna je po částečné rekonstrukci,samostatné WC.Dům prošel revitalizací-zateplení,fasáda,plastová okna,nové balkony,nové stupačky.Měsíční náklady na bydlení činí 3390,-Kč.,plus inkaso 850,-Kč.Byt bude volný po dohodě.

                                                    cena: 2.950.000,-Kč.,  plus rezervace RK 

OV 3+1, Brno-Bohunice,Pod nemocnicí

Nabízíme prodej panelového bytu 3+1 v OV v lokalitě Brno-Bohunice,ul.Pod nemocnicí.Celková plocha bytu je 68m2+balkon.Byt má samostatné pokoje,dvě komory,koupelna má zděné jádro a je po rekonstrukci.WC je samostatné a také po rekonstrukci.V celém bytě je nová elektroinstalace.Dům prošel revitalizací-zateplení,fasáda,plastová okna,nové stupačky,nové balkony,výtah.Celkové měsíční náklady vč.inkasa jsou 5.500,-Kč.Byt bude volný po dohodě.

                                           CENA: 3.200.000,-Kč  + REZERVACE 

OV 2+kk,Brno,Starý Lískovec-po rekonstrukci

Nabízíme prodej panelového bytu 2+kk,v OV v lokalitě Starý Lískovec,ul.Labská.Dům i byt jsou po kompletní revitalizaci.V bytě jsou plastová okna,zasklená lodžie,nové podlahy-dlažba,parkety,nové zárubně dveří a nové dveře,nová k.linka vč.spotřebičů.Dále nová elektřina v mědi,nové odpady a rozvody vody.Koupelna má zděné jádro,sprchový kout,pračku,umyvadlo.WC je samostatné s umyvadlem.V předsíni je nová vestavěná skříň a dvě šatny.Byt se prodává vč.kompletního zařízení-lednice,pračka,TV,postele,stůl atd.je tedy vhodný i na investici.Měsíční náklady na bydlení 2.550,-Kč.,+ elektřina cca 350,-Kč.Byt je ihned volný.

 

                                             CENA: 2.760.500,-Kč  vč.provize 

OV 4+kk,Brno-Černá Pole,Drobného

Nabízíme prodej cihlového bytu 4+kk v OV v lokalitě Černá Pole,ul.Drobného.Byt se nachází ve 2.patře,jeho CP je 123m2 a je po kompletní rekonstrukci.V bytě jsou  kompletně nové všechny rozvody energií,dřevěné podlahy,nový plynový kotel- BAXI,nová k.linka vč.spotřebičů - elektrická trouba,plynový sporák,vestavěná  lednice,digestoř,myčka.Nová koupelna s vanou,WC je samostatné s umyvadlem.V bytě jsou nové dveře vč.bezpečnostních vstupních dveří,dále vestavěné skříně.Byt má tři komory a prostorný sklep.Měsíční náklady na bydlení jsou 3500,-Kč.,plus elektřina a plyn.Byt bude volný po dohodě.

 

                                                  cena: 5.390.000,-Kč., plus provize 

Cihlový byt 2+kk,Brno-střed-Úvoz

Nabízíme prodej cihlového půdního bytu 2+kk, v lokalitě Brno-Veveří,ul.Úvoz.Půdní nástavba je z roku 2006.CP bytu je 54m2 a je otočený do vnitrobloku.V bytě je nová k.linka,vč.spotřebičů, plynový sporák,elektrická trouba,myčka,lednice,odsavač,klimatizace.Vlastní plynový kotel.Koupelna je s vanou a WC.V předsíni jsou vestavěné skříně.Nad ložnicí je navíc vybudovaný prostor,který se dá zužitkovat jako úložný prostor,nebo další místo na spaní.Měsíční náklady na bydlení jsou 3.000,-Kč vč.energií.Byt je ihned volný.

                                  cena. 3.600.000,-Kč + provize RK  / CENA K JEDNÁNÍ 

Cihla 2+1, Brno, Kopečná

Nabízíme prodej cihlového bytu 2+1, DB/OV s možností převodu do osobního vlastnictví v lokalitě Staré Brno,ul.Kopečná.Byt se nachází ve 3.patře v domě bez výtahu.Celková plocha bytu je 51m2.V bytě je částečně nová elektřina a odpady.Koupelna je s vanou,WC je samostatné.Na podlaze jsou parkety a dlažba.Topení WAW a ohřev vody je novým bojlerem.Byt má dva balkony a sklep.Měsíční náklady na bydlení 2500,-Kč + elektřina a plyn.Byt bude volný po dohodě.

                                                           Cena nemovitosti: 2.250.000,-Kč + provize RK PRODÁNO

DB/OV 3+1,Sevastopolská,Starý Lískovec

Nabízíme prodej DB 3+1 s možností převodu do OV v lokalitě Starý Lískovec,ul.Sevastopolská.Byt se nachází v 7.p./7.p. v domě s výtahem.Dům je po revitalizaci - zateplení,nová fasáda,nový výtah, nové balkony,nové stupačky,plastová okna, měřáky topení.V bytě je nová k.linka vč. spotřebičů,elektrická trouba,plynový sporák,odsavač,myčka,pračka,vestavěná lednice.CP bytu je 72,5m2 plus balkon 4,7m2.Koupelna je s vanou,WC je samostané.V bytě jsou dvě menší šatny.Pokoje 20,12,12,předsíň 12m2,kuchyň 9m2.Byt má krásný výhled do okolí.Velmi dobré parkování u domu.Byt bude volný po dohodě.

                                                Cena: 2.990.000,-Kč.   +  provize RK  REZERVOVÁNO

OV 3+1 po rekonstrukci, Brno,Bystrc,Teyschlova

Nabízíme prodej bytu 3+1 v OV v lokalitě Brno-Bystrc,ul.Teyschlova.Byt o celkové ploše 78m2 se nachází v 6.p./8.p. v domě s výtahem a po revitalizaci.V bytě je nová koupelna se zděným jádrem, vanou, novou elektroinstalací, rozvody vody a odpadů..WC je samostatné a také po rekonstrukci.V předsíni je nová vestavná skříň,která bude zůstávat v bytě.Kuchyň 12m2 má novou kuchyňskou linku vč.spotřebičů-sklokeramická deska,el.trouba,odsavač,vestavěná lednice s mrazákem,myčka.Pokoje 20,16,16 m2,v celém bytě jsou nové dveře vč.obložek.Dům je zateplený,nová fasáda,plastová okna,nový balkon,který je zasklený.Byt má krásný výhled do zeleně.V blízkosti nově postavený Albert,dobré parkování u domu.Měsíční náklady na bydlení pro čtyřčlenou rodinu 4588,-Kč + inkaso/pouze elektřina cca 1000,-Kč. Byt bude volný duben 2016.

                                        cena: 2.750.000,-Kč + provize RK PRODÁNO

Luxusní novostavba 2+kk-BELVEDER,ul.Erbenova

Nabízíme prodej novostavby cihlového bytu 2+kk v lokalitě Brno-Černá Pole, ul.Erbenova - BELVEDER. Byt se nachází ve 2.NP.,v domě bez výtahu. Kolaudace bytu 11/2014. Celková plocha je 67m2 vč. balkonu. V bytě je luxusní kuchyňská linka vč. zn. spotřebičů – myčka, odsavač, indukční sklokeramická deska, vestavná lednice, elektrická trouba. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Koupelna je s prostorným sprchovým koutem, WC je samostatné.V celém bytě jsou vnitřní žaluzie. Byt má také velkou šatnu s vestavnými policemi. V bytě je ústřední topení,dům má vlastní novou plynovou kotelnu.Uvolnění bytu po dohodě.Více info. v RK.

                                                  Cena: 3.690.000,-Kč., + provize RK REZERVOVÁNO

OV 3+1 cihla, Židenice,Došlíkova

Nabízíme prodej cihlového bytu 3+1 v OV v lokalitě Brno-Židenice,ul.Došlíkova.Byt se nachází v 1.patře v domě bez výtahu.Celková plocha bytu je 73m2.Byt má samostané pokoje,zděné jádro,šatnu,dvě lodžie,částečně plastová okna,měřáky topení,nové stoupačky.Na podalze jsou parkety,lino,dlažba.Koupelna je s vanou,WC je samostatné.Měsíční náklady na bydlení 2800,-Kč plus inkaso.V bytě je také kabelová televize a internet.Velmi dobré parkování u domu. Byt je ihned volný.

                                          cena: 2.400.000,-Kč  snížení ceny !!!  PRODÁNO

OV 1+1, Slatina, Brno,

Nabízíme prodej panelového bytu v OV 1+1 v lokalitě Brno-Slatina, ul. Rousínovská.CP bytu 44m2 vč. nového balkonu 5m2.Byt se nachází ve 4.p./4.p.v domě bez výtahu.Celý dům prošel revitalizací - zateplení, nová fasáda,nové balkony,vstupní dveře,schránky,plastová okna, stupačky.Byt má samostatný pokoj,prostornou kuchyň,předsíň.Koupelna je v původním stavu s vanou,WC je samostatné.Byt má nádherný výhled na Brno,velmi dobré parkování u domu.Měsíční náklady 3.800,-Kč vč. inkasa.Volný po dohodě.

                                  cena:  1.450.000,-Kč plus provize RK

No images in gallery