OV 3+1,Kohoutovice,Žebětínská po kompletní rekonstrukci

Se souhlasem majitelů nabízíme byt v OV 3+1, v žádané lokalitě Brno-Kohoutovice,ul.Žebětínská. Byt o celkové ploše 64 m2 je po kompletní rekonstrukci. V bytě jsou nové omítky,vinylové podlahy, elektroinstalace 220/380, nové rozvody vody – vč.magnetického změkčovače vody, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně. Nová kuchyňská linka zn.CIGLER, vč.spotřebičů zn.BOSCH . Pokoje 16,2 m2, 12,2 m2, 8,2 m2. V bytě je také nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem. Wc je samostatné. Dům je po revitalizaci – zateplení, fasáda, plastová okna, stupačky,výtah. Před domem se nachází velké parkoviště, v blízkosti domu MHD. Byt bude volný po dohodě.

                                     Cena.  4.250.000,-Kč.  + provize RK 

OV 3+1, Studená,Brno-lesná
Nabízíme prodej cihlového bytu 3+1 v OV v lokalitě Brno-Lesná,ul.Studená.Bytová jednotka se nachází ve 3.p. /3p. v domě bez výtahu.Celková plocha je 72,55m2.
Byt je v původním stavu,nové jsou pouze stupačky.Pokoje - 18,15,15m2,kuchyň, 9,5m2,komora 2,3m2,předsíň 7,40m2. Koupelna je s vanou,WC je samostatné.Na podlaze jsou parkety,dlažba,linoleum.Byt má také sklep a zasklený balkon.Je ihned k jednání.Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen.V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.
 
                                                cena: 3.800.000,-Kč + provize RK 
OV 2+1,Brno-Slatina,Dědická

Se souhlasem majitele výhradně nabízíme prodej panelového bytu 2+1 v OV v lokalitě Brno-Slatina,ul.Dědická.Byt se nachází ve 3.NP v domě s výtahem a jeho celková plocha je 54m2.Součástí bytu je prostorná lodžie. Byt má samostatné pokoje,novou k.linku,,koupelna je po částečné rekonstrukci,samostatné WC.Dům prošel revitalizací-zateplení,fasáda,plastová okna,nové balkony,nové stupačky.Měsíční náklady na bydlení činí 3390,-Kč.,plus inkaso 850,-Kč.Byt bude volný po dohodě.

                                                    cena: 2.950.000,-Kč.,  plus rezervace RK 

OV 3+1, Brno-Bohunice,Pod nemocnicí

Nabízíme prodej panelového bytu 3+1 v OV v lokalitě Brno-Bohunice,ul.Pod nemocnicí.Celková plocha bytu je 68m2+balkon.Byt má samostatné pokoje,dvě komory,koupelna má zděné jádro a je po rekonstrukci.WC je samostatné a také po rekonstrukci.V celém bytě je nová elektroinstalace.Dům prošel revitalizací-zateplení,fasáda,plastová okna,nové stupačky,nové balkony,výtah.Celkové měsíční náklady vč.inkasa jsou 5.500,-Kč.Byt bude volný po dohodě.

                                           CENA: 3.200.000,-Kč  + REZERVACE 

OV 2+kk,Brno,Starý Lískovec-po rekonstrukci

Nabízíme prodej panelového bytu 2+kk,v OV v lokalitě Starý Lískovec,ul.Labská.Dům i byt jsou po kompletní revitalizaci.V bytě jsou plastová okna,zasklená lodžie,nové podlahy-dlažba,parkety,nové zárubně dveří a nové dveře,nová k.linka vč.spotřebičů.Dále nová elektřina v mědi,nové odpady a rozvody vody.Koupelna má zděné jádro,sprchový kout,pračku,umyvadlo.WC je samostatné s umyvadlem.V předsíni je nová vestavěná skříň a dvě šatny.Byt se prodává vč.kompletního zařízení-lednice,pračka,TV,postele,stůl atd.je tedy vhodný i na investici.Měsíční náklady na bydlení 2.550,-Kč.,+ elektřina cca 350,-Kč.Byt je ihned volný.

 

                                             CENA: 2.760.500,-Kč  vč.provize 

OV 4+kk,Brno-Černá Pole,Drobného

Nabízíme prodej cihlového bytu 4+kk v OV v lokalitě Černá Pole,ul.Drobného.Byt se nachází ve 2.patře,jeho CP je 123m2 a je po kompletní rekonstrukci.V bytě jsou  kompletně nové všechny rozvody energií,dřevěné podlahy,nový plynový kotel- BAXI,nová k.linka vč.spotřebičů - elektrická trouba,plynový sporák,vestavěná  lednice,digestoř,myčka.Nová koupelna s vanou,WC je samostatné s umyvadlem.V bytě jsou nové dveře vč.bezpečnostních vstupních dveří,dále vestavěné skříně.Byt má tři komory a prostorný sklep.Měsíční náklady na bydlení jsou 3500,-Kč.,plus elektřina a plyn.Byt bude volný po dohodě.

 

                                                  cena: 5.390.000,-Kč., plus provize 

Cihlový byt 2+kk,Brno-střed-Úvoz

Nabízíme prodej cihlového půdního bytu 2+kk, v lokalitě Brno-Veveří,ul.Úvoz.Půdní nástavba je z roku 2006.CP bytu je 54m2 a je otočený do vnitrobloku.V bytě je nová k.linka,vč.spotřebičů, plynový sporák,elektrická trouba,myčka,lednice,odsavač,klimatizace.Vlastní plynový kotel.Koupelna je s vanou a WC.V předsíni jsou vestavěné skříně.Nad ložnicí je navíc vybudovaný prostor,který se dá zužitkovat jako úložný prostor,nebo další místo na spaní.Měsíční náklady na bydlení jsou 3.000,-Kč vč.energií.Byt je ihned volný.

                                  cena. 3.600.000,-Kč + provize RK  / CENA K JEDNÁNÍ 

No images in gallery