No pictures in gallery
Stavební pzemek Vysoké Popovice

Nabízíme prodej pozemku určeného dle územního plánu k výstavbě rodinného domu.Pozemek se nachází v lokalitě Vysoké Popovice.CP  je 1016m2, šířka 15m2. Na hranici pozemku jsou IS-elektřina,voda,plyn,kanalizace.Více info v rk.

                                            cena: 890,-Kč/m2 při rychlém jednání sleva

No pictures in gallery
Pozemek ,Brno-Brněnské Ivanovice

Nabízíme prodej stavebního pozemku s vypracovaným projektem na RD 5+kk,v lokalitě Brno,Brněnské Ivanovice. CP pozemku je 604m2.IS elektřina,plyn a telefon jsou na hranici pozemku.Kanalizace je na pozemku.Voda se nachází cca 50m od hranice pozemku.

                                          CENA. 1.900/m2,  1.147.600,-Kč, plus provize RK  REZERVOVÁNO

No pictures in gallery
Pozemek Lelekovice

Nabízíme prodej pozemku určený pro rekreační výstavbu v nádherném prostředí Lelekovice.CP pozemku je 2211m2.Na pozemku stojí vyhořelá budova,která byla celoročně obyvatelné o ZP 73m2.Pozemek je oplocený,leží ve svahu a  příjezd je ze dvou stran.V krajní části popzemku protéká potok.IS elektřina,voda obecní+vlastní studna,jímka.Nemovitost byla podsklepená.Pozemek je koncový s nádherným výhledem.

                             cena: 4.500.000.- Kč   plus provize RK

No pictures in gallery
Želešice výstavba
Nabízíme výstavbu nízkoenergetických rodinných domů 5+kk s garáží na KLÍČ.Domy se budou nacházet v krásném prostředí CHKO Bobrava,obec Želešice u Brna.Je vydáno stavební povolení,zahájení stavby cca duben 2009.Dokončení se plánuje na konec r. 2009. CP cca 1000m2, šíře parcely 15m,orientace jiho-západ.Do ceny nemovitosti nebudou zahrnuty interiérové dveře,soc.zařízení,kuch.linka.   cena info v rk
No pictures in gallery
Brno-venkov, Syrovice
Nabízíme k prodeji pozemek v lokalitě Brno-venkov,Syrovice o rozloze 2361 m2. Šíře pozemku je cca 34 m2,jedná se o rovinatý pozemek pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu v těsné blízkosti dalších RD. Na pozemek je vjezd z hlavní komunikace. IS elektřina,plyn,voda jsou u pozemku,kanalizace se v obci buduje,je pouze dešťová.

Cena : 3,541,500.- Kč  + provize
No images in gallery