Přenechání restaurace za odstupné Chrlice
Nabízíme přenechání nájmu zavedené restaurace v lokalitě Brno-Chrlice za odstupné 300.000,-Kč.Restaurace je kompletně vybavena a vše by zůstávalo.K restauraci patří venkovní částečně zastřešené posezení s grilem, udírnou a samostatným výčepem.Restaurace je vhodná pro pořádání oslav, svateb,promocí atd. Restaurace se nachází u fotbalového hřiště v blízkosti také tenisové kurty a volejbal.Měsíční náklady  25.000,-Kč.,nájem + inkaso elektřina, voda, plyn cca 12.000,-Kč.Volné po dohodě.
Pronájem kanceláří 168 m2, Moravany , Bohunická Cesta

Nabízíme pronájem nových kancelářských a skladových prostor v lokalitě Brno-Moravany,ul.Bohunická cesta.Jde o celé patro, které se nachází ve 3.NP. CP je 168m2. Na patře je 6 kanceláří v rozmezí 13-24m2, chodba, kuchyňka s úklidovou místností, dámské a panské toalety s umyvadlem. Na podlaze je dlažba. Kanceláře budou vybaveny koberci dle dohody a součástí pronájmu je i nová kuchyňská linka. Dle dohody a potřeby je možnost zbudovat i velké skladové prostory.Více informací v RK.

                                        cena : 2000,-/m2

VÝROBNÍ A SKLADOVÝ AREÁL,BRNO-KRÁLOVO POLE

Nabízíme prodej areálu se skladovou halou,prodejnou a kanceláří.Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě Brno-Královo Pole.CP je 1342m2.ZP skladových prostor,prodejny a kanceláří je 394m2.Ostatní plocha-manipulační je 948m2.IS-elektřina,voda,kanalizace.Topení je nové centrální elektrický kotel.K prodejně náleží kancelář,kuchyňka,sprchy,WC.Skladové prostory-hala mají výšku cca 5m.Vjezd je přímo na pozemek a do skladu.Celý areál je zabezpečen-alarm.Více informací v RK.

                                    Cena:  8,200,000,- Kč  vč.provize

No pictures in gallery
Prodej výrobního areálu Vracov,okr.Hodonín

Se souhlasem majitele nabízíme prodej výrobního areálu,který se nachází v lokalitě Vracov,okr.Hodonín vzdálený cca 55km od Brna.CP vč.všech pozemků činí 4918m2,ZP 994m2.Areál sloužil pro výrobu vzduchotechniky.Je po kompletní rekonstrukci,střecha,fasáda,sítě.IS elektřina,voda,plyn,septik.V areálu jsou tři výrobní haly,kancelář,velký půdní prostor,který není v současné době plně využit,toalety,dámské a pánské šatny.K areálu je příjezd ze dvou stran a je jak pro osobní tak i pro kamionovou dopravu.Nemovitost je ihned k jednání.

 

                                 Cena: 5,000,000.- Kč plus provize

No pictures in gallery
kancelářské prostory, na ul. Plotní

Nabízíme kancelářské prostory, na ul. Plotní.
jedná se o dvě kanceláře:

I. kancelář se skládá ze dvou místností 31,87 m2, 8.21 m2 , CP 40,08 m2
nacházející se v I. patře domu. Celkem měsíčně nájemné vč. energií,služeb 10455.-Kč /měsíc

II. kancelář se skládá ze dvou místností 37,2 m2, 11,8 m2 ,CP 49 m2
nachází se ve druhém patře domu. Celkem měsíčně nájemné vč.energií,služeb 10094.- Kč/měsíc

No images in gallery