No pictures in gallery
RD 3+1,Šitbořice

Nabízíme prodej cihlového rodinného domu 3+1 v lokalitě Šitbořice,cca 30 km jihovýchodně od Brna.Dům se nachází v klidné části obce,je samostatně stojící,přízemní s možností půdní vestavby.Celková plocha pozemku je 194m2. Dům má novou fasádu,zateplení, plastová okna.IS-elektřina, voda,plyn,kanalizace. Vnitřní stav domu je určený k modernizaci a rekonstrukci.Za domem se nachází menší dvorek,a sklepy. K domu náleží ještě 1293m2 pozemku, vzdálený cca 900m od domu, jedná se o čtyři parcely: 67m2 -zahrady a 1226m2 orné půdy.Dům je ihned k jednání.

 

                                                   cena: 1.390.000,-Kč.  + provize RK PRODÁNO

No pictures in gallery
RD Rajhradice
Nabízíme prodej rodinného domu 4+kk se zahradou v lokalitě Rajhradice . Jedná se o polo řadový, patrový dům s vjezdem na pozemek, velkou garáží 40 m2, vnitřním bazénem a venkovním jezírkem. Na pozemku se nachází také další rodinný dům se samostatným vstupem 3+kk, se sprchovým koutem a WC. Dům má veškeré IS- elektřina 220/380 V, voda, plyn, kanalizace, internet vše nové, plastová okna, zateplení.
V suterénu domu se nachází – prádelna , plynový kotel pro oba domy, dílna, posilovna, vinný sklípek.
Přízemí – obývací pokoj s krbem, terasa, koupelna  s vanou a WC, k.kout. – myčka, sklo-keramická deska, vestavěná trouba, lednice i mikrovlnná trouba vše zn.spotřebiče. Na Podlaze je dlažba, dubová podlaha.
V patře se nachází tři ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC , vstup na půdu – úložný prostor.
V domě je také vnitřní bazén, udírna,gril, venkovní jezírko, zahradní domek na nářadí.
Dům se nachází na pěkném klidném místě na kraji obce. Rajhradice mají veškerou občanskou vybavenost.Více info. v RK.
 
                                        SLEVA !!!   cena: 6.900.000,-Kč + provize RK  PRODÁNO!!!
No pictures in gallery
RD Brno-Líšeň, Nad Lomem

Nabízíme prodej RD v lokalitě Brno-Líšeň,ul.Nad lomem.Dům je řadový ,patrový,s garáží,zimní zahradou a menší zahrádkou.CP pozemku je 257m2.V suterénu domu se nachází velká garáž,prádelna,sklad,dílna,k.kout,sprch.kout a WC.V přízemí domu se nachází samostatná toaleta,předsíň,prostorný obývací pokoj s krbem,k.kout s jídelnou,zimní zahrada a vstup na zahradu.V 1.podkroví jsou tři pokoje a koupelna s WC ,ve 2.podkroví je prostor 24m2,nachystaný na ložnici,nebo pracovnu.IS.elektřina,voda,plyn,kanalizace.Dům má vlastní plynový kotel a bojler.Dále jsou v domě ochrané,bezpečnostní el.žaluzie,alarm.Dům se nachází na pěkném,klidném místě.Měsíční náklady na bydlení cca 5.500,-Kč.Dům bude volný po dohodě.

                                                   cena: 7.800.000,-Kč PRODÁNO

Prodej rodinného domu 888 m², pozemek 2 015 m²

Nabízíme prodej rodinného domu a stodoly v lokalitě Jazovice-Starý Petřín,okr. Znojmo. Dům je polořadový, přízemní a v současné době je neobyvatelný. Za domem se nachází velká ,patrová ,zděná stodola v dobrém stavu s možností přebudování na trvalé bydlení. Pozemek je o celkové ploše 2105 m2. K domu náleží krásná zahrada v rovině s porosty a  vjezdem na pozemek.IS.-elektřina,studna. Dům je ihned k jednání.

                                              CENA:  490.000,-Kč., plus provize RK PRODÁNO

No images in gallery