OV 3+1, 98m2, Brno-Tábor
Se souhlasem majitele nabízíme prodej prostorného cihlového bytu 3+1 ve velmi žádané a atraktivní lokalitě Brno-Ponava,ul.Tábor.Bytová jednotka se nachází ve 4.patře v domě s výtahem a jeho celková plocha je 98m2.
Celý dům prošel revitalizaci včetně plastových oken, výtahu, stupaček a elektroinstalace. V bytě je nová kuchyňská linka vč. spotřebičů-digestoř, myčka,elektrická trouba s plynovým hořákem. Koupelna je s vanou, WC je samostatné. Pokoje jsou samostané-neprůchozí.
Výměra bytu: Obývací pokoj s jídelnou 33,95m2,kuchyně 11,44m2,pokoje 13,71 a 19,55m2,hala 10,23m2,koupelna 4m2,WC 0,94m2,komora 1,32m2,šatna 0,94m2, sklep 3m2.
Byt prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí.Měsíční náklady na bydlení jsou 6.574,-Kč., + zálohy na energie. Byt je ihned volný.
 
                                                              Cena: 10.050.000,- Kč.  včetně provize RK 
OV 2+1,Kohoutovice, U velké ceny
Se souhlasem majitele nabízíme prodej prostorného panelového bytu 2+1 v osobním vlastnictví v žádané lokalitě Brno-Kohoutovice,ul.U velké ceny.Bytová jednotka se nachází v 8.patře v domě s výtahem a její celková plocha je 60m2.Dům prošel revitalizací - plastová okna,zateplení,nová střecha, výtah.Také byt prošel částečnou modernizací,zděné jádro-koupelna s vanou,WC je samostatné.Částečně nová elektroinstalace,nové stupačky.
Kuchyňská linka vč.spotřebičů, el.trouba s plynovým hořákem, digestoř,myčka.Pokoje mají samostatné vstupy.V předsíni je také menší šatna cca 1,5m2.Byt bude volný po dohodě.
 
                                                                      Cena: 5.700.000,- Kč. včetně provize RK 
OV 3+1, Bystrc - Kuršova

Se souhlasem majitele nabízíme prodej panelového bytu 3+1 ve velmi žádané lokalitě Brno-Bystrc,ul.Kuršova.Byt se nachází v 7.patře v domě s výtahem a jeho celková plocha je 79m2.Celý dům prošel revitalizací-zateplení,nová fasáda,plastová okna, nové stupačky.V bytě jsou samostatné neprůchozí pokoje o vel.21,16,16m2.Obyvací pokoj je s jídelnou.Koupelna 4m2 má zděné jádro,menší vanu,umyvadlo,WC a bidet .Kuchyňská linka je včetně spotřebičů - elektrická trouba s plynovým hořákem,myčka,lednice,digestoř.Byt má také zasklenou lodžii 4m2,je kompletně vyklizený mimo vestavěné skříně v pokojích a je ihned k jednání. Více informací v RK.

 

                                                         Cena: 6.490.000,-Kč. + provize RK 

DB/OV. Židenice-Vinohrady.ul.Valtická, 3+1
Se souhlasem majitelky nabízíme prodej prostorného,slunného bytu DB/OV 3+1,v lokalitě Židenice-Vinohrady,ul.Valtická.Jedná se o družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví (zůstatek doplatku cca 10,000,-Kč.).Byt se nachází v 6.NP.v domě se dvěma výtahy a jeho celková plocha je 79m2.(součástí bytu je zasklený balkon 5m2 a sklep 2m2.)
Pokoje: 12,13 a obývací pokoj se vstupem na balkon 19,5m2.Jeden pokoj je průchozí,dále prostorná chodba 13m2,kuchyň 9,8m2.Celý dům prošel revitalizací,vč.plastových oken,zateplení,bezbariérový přístup.Koupelna je s vanou,WC je samostatné.Dobré parkování před domem,zastávka MHD cca 2min.chůze.Vinohrady mají kompletní občanskou vybavenost-školy,školky,lékaři,nákupní možnosti,restaurace.Více info v RK.
 
                                                                 Cena: 6.250.000,-Kč. + provize RK 
OV 3+1,cihla-Kojetín,ul.Nová

Se souhlasem majitelů,nabízíme prodej cihlového bytu 3+1,ve velmi pěkné části Kojetína,ul.Nová.Bytová jednotka se nachází ve 2.p/4.p. v domě bez výtahu a její celková plocha je 81,52m2 včetně sklepu.Dům prošel revitalizací-zateplení domu,fasáda,plastová okna,nové vstupní dveře,nové stupačky.Byt je pěkný,udržovaný,má samostatné neprůchozí pokoje,koupelna je s vanou, WC je samostatné.Na podlaze jsou parkety v dobrém stavu.V předsíni a kuchyni je linoleum.Byt má také balkon a prostorný sklep.Bytová jednotka je ihned k jednání.Více informací v RK.

 

                                                         Cena: 2.990.000.- Kč., plus smluvní provize RK  PRODÁNO

OV 3+1, Langrova, Brno-Slatina, cihla

Se souhlasem majitele, nabízíme prodej cihlového bytu 3+1 ve velmi žádané a atraktivní lokalitě Brno-Slatina, ul.Langrova. Bytová jednotka se nachází ve 2.NP/4.NP v domě bez výtahu. Celková plocha bytu je 97m2 včetně dvou lodžií, jednoho balkonu a sklepu. Byt v roce 2016 prošel kompletní zdařilou rekonstrukcí. Nové omítky, nová elektroinstalace, nové rozvody topení v mědi, nové radiátory, nová koupelna včetně rozvodů vody, nové vinylové podlahy, dveře, obložky, plastová okna. V ložnici je nová vestavěná šatní skříň a klimatizace. Nová kuchyňská linka je vybavena zn. spotřebiči Whirlpool a Bosch - mikrovlnka, elektrická trouba, myčka, vestavěná lednice, digestoř, plynová varná deska. Koupelna je s vanou a WC je samostatné.  Vstupní dveře do bytu jsou protipožární s 5ti bodovým pásem. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem. V každém pokoji je vyvedena přípojka na TV a internet a v celém bytě je nadstandardně vyřešen počet elektrických zásuvek. K bytu náleží tři balkony a velký sklep. Rovněž celý dům prošel revitalizací - zateplení, fasáda, střecha, vstupní dveře do domu. V místě domu je veškerá občanská vybavenost, obchody, škola, školka, dětská hřiště, lékař.  Více info. v RK

                                                                cena: 7.990.000.- Kč., + provize RK

OV 3+kk, Brno-Bystrc,Chudčická,novostavba

Se souhlasem majitele, nabízíme prodej cihlového bytu 3+kk ve velmi žádané a atraktivní lokalitě Brno-Bystrc, ul.Chudčická. Jedná se o krásné bydlení v blízkosti Brněnské přehrady ve slunném bytě s lodžií a bezbariérovým vstupem, ve 2.NP/5.NP v domě s výtahem. Celková plocha bytu je 78m2, má neprůchozí samostatné pokoje, prostornou kuchyň s obývacím pokojem, která je vybavena značkovými spotřebiči. V pokojích jsou nové vestavěné šatní skříně vyrobené na zakázku. V  předsíni je vestavěná šatní stěna s botníkem a prostorná šatna s luxusními skleněnými posuvnými dveřmi. Koupelna je s vanou a je vybavena skříňkami vyrobenými na míru. WC je samostatné a jeho součástí je i bidet a umyvadlo. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární s 5ti bodovým zámkem, interiérové dveře s obložkami jsou zn.SAPELI. Na podlaze v předsíni, koupelně a WC je dlažba. V ostatních částech bytu je plovoucí podlaha. Vytápění je řešeno dálkově s možností regulace vlastním termostatem. V každém pokoji je vyvedena přípojka na TV a internet a v celém bytě je nadstandardně vyřešen počet elektrických zásuvek. K bytu náleží také komora, která je umístěna v mezipatře. V místě domu je veškerá občanská vybavenost, obchody, škola, školka, dětská hřiště. Více info. v RK 

                                                               cena: 6.500.000,- Kč., + PROVIZE RK PRODÁNO

OV 1+1, Palackého třída, Brno, byt.j.č. 12

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu 1+1 v OV ve velmi žádané lokalitě, Královo Pole, Palackého třída.

Bytová jednotka se nachází v 5.NP v domě s výtahem a jeho podlahová plocha je 37 m2.

Byt má plastová okna, vlastní plynový kotel , koupelna je s vanou a WC. Na podlaze je linoleum a dlažba. Pokoj je samostatný.

K bytové jednotce náleží sklepní koje o výměře 2 m2.

Nemovitost je postavena na pozemku parcelní číslo 1223 o celkové výměře 349m2, (zastavěná plocha a nádvoří).

Více informací v RK.

          pokoj 16,5 m2

 • kuchyň 13 m2

 • předsíň 3,5 m2

 • koupelna + WC 4 m2

 

                                                    CENA: 2.800.000., Kč. + PROVIZE RK  PRODÁNO

OV 3+1, Palackého třída, Brno, byt.j.č. 4

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu 3 + 1 v OV ve velmi žádané lokalitě, Královo Pole, Palackého třída.

Bytová jednotka se nachází ve 2.NP v domě s výtahem a jeho podlahová plocha je 91,9 m2.

Byt má plastová okna, vlastní plynový kotel , koupelna je s vanou,WC je samostatné a šatnu . Na podlaze jsou parkety a dlažba. Pokoje jsou částečně průchozí.

K bytové jednotce náleží dva balkony o celkové výměře 3,8 m2 - jeden u kuchyně otočený do vnitrobloku s krásným výhledem do zeleně a druhý balkon je otočený do ulice a sklepní koje o výměře 2 m2.

Nemovitost je postavena na pozemku parcelní číslo 1223 o celkové výměře 349m2, (zastavěná plocha a nádvoří). Čistá zastavěná plocha je 214,8m2.

Více informací v RK.

 • pokoj I 18,8 m2

 • pokoj II 18,8 m2

 • pokoj III 14,7 m2

 • kuchyň 11,3 m2

 • předsíň 10,5m2

 • koupelna 4,7 m2

 • WC 1,1 m2

 • spíž 1,5 m2

 • komora 3,7 m2

 • šatna 6,8 m2

                                                 CENA: 5.500.000.-Kč.  + PROVIZE RK  PRODÁNO
OV 2+1, Palackého třída, Brno, byt.j.č.8

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu 2+1 v OV ve velmi žádané lokalitě, Královo Pole, Palackého třída.

Bytová jednotka se nachází ve 4.NP v domě s výtahem a jeho podlahová plocha je 56,7 m2.

Byt má plastová okna, vlastní plynový kotel , koupelna je s vanou a  WC. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Pokoje jsou samostatné, neprůchozí.

K bytové jednotce náleží dva balkony o celkové výměře 3,8 m2 - jeden u kuchyně otočený do vnitrobloku s krásným výhledem do zeleně a druhý balkon je otočený do ulice a sklepní koje o výměře 2 m2.

Nemovitost je postavena na pozemku parcelní číslo 1223 o celkové výměře 349m2, (zastavěná plocha a nádvoří).

Více informací v RK.

          pokoj I 19,7 m2

 • pokoj II 14,1 m2

 • kuchyň 7,7 m2

 • předsíň 10 m2

 • komora 0,9

 • koupelna s WC 3,6 m2

 • spíž 1,6 m2

                                                        CENA: 3.690.000,- Kč. + PROVIZE RK PRODÁNO
OV 2+1, Palackého třída, Brno, byt.j.č.7

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu 2+1 v OV ve velmi žádané lokalitě, Královo Pole, Palackého třída.

Bytová jednotka se nachází ve 3.NP v domě s výtahem a jeho podlahová plocha je 57 m2.

Byt má plastová okna, vlastní plynový kotel , koupelna je sprchovým koutem a samostatné WC. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Pokoje jsou samostatné, neprůchozí.

K bytové jednotce náleží dva balkony o celkové výměře 3,8 m2 - jeden u kuchyně otočený do vnitrobloku s krásným výhledem do zeleně a druhý balkon je otočený do ulice a sklepní koje o výměře 2 m2.

Nemovitost je postavena na pozemku parcelní číslo 1223 o celkové výměře 349m2, (zastavěná plocha a nádvoří). Čistá zastavěná plocha je 214,8m2.

Více informací v RK.

          pokoj I 18 m2

 • pokoj II 14 m2

 • kuchyň 8 m2

 • předsíň 12 m2

 • komora 0,9

 • koupelna 3 m2

 • WC 1,1m2

                                                 CENA: 3.790.000,-Kč. + provize RK PRODÁNO


OV 1+1, Palackého třída, Brno, byt.j.č. 6

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu 1+1 v OV ve velmi žádané lokalitě, Královo Pole, Palackého třída.

Bytová jednotka se nachází ve 3.NP v domě s výtahem a jeho podlahová plocha je 34,6 m2.

Byt má plastová okna, vlastní plynový kotel , koupelna je s vanou a WC. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Pokoj je samostatný.

K bytové jednotce náleží sklepní koje o výměře 2 m2.

Nemovitost je postavena na pozemku parcelní číslo 1223 o celkové výměře 349m2, (zastavěná plocha a nádvoří).

Více informací v RK.

          pokoj 19 m2

 • kuchyň 9,3 m2

 • předsíň 2,6 m2

 • koupelna + WC 3,7m2

                                                           CENA: 2.800.000,- Kč.  + PROVIZE RK PRODÁNO
OV 2+1, Palackého třída, Brno, byt.j.č. 5

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu 2+1 v OV ve velmi žádané lokalitě, Královo Pole, Palackého třída.

Bytová jednotka se nachází ve 3.NP v domě s výtahem a jeho podlahová plocha je 56.5m2.

Byt má plastová okna, vlastní plynový kotel , koupelna je s WC. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Pokoje jsou samostatné, neprůchozí.

K bytové jednotce náleží dva balkony o celkové výměře 3,8 m2 - jeden u kuchyně otočený do vnitrobloku s krásným výhledem do zeleně a druhý balkon je otočený do ulice a sklepní koje o výměře 2 m2.

Bytová jednotka je kompletně vyklizena a prázdná.

Nemovitost je postavena na pozemku parcelní číslo 1223 o celkové výměře 349m2, (zastavěná plocha a nádvoří). Čistá zastavěná plocha je 214,8m2.

Více informací v RK.

          pokoj I 20,1 m2

 • pokoj II 14 m2

 • kuchyň 7,5 m2

 • předsíň 10 m2

 • koupelna + WC 3,3 m2

 • spíž 1,6 m2

                                                     CENA: 3.500.000,-Kč.,  + PROVIZE RK  PRODÁNO


OV 2+1, Palackého třída, Brno

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu 2+1 v OV ve velmi žádané lokalitě, Královo Pole, Palackého třída.

Bytová jednotka se nachází ve 2.NP v domě s výtahem a jeho podlahová plocha je 58,2m2.

Byt má plastová okna, vlastní plynový kotel , koupelna je s WC. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Pokoje jsou samostatné, neprůchozí.

K bytové jednotce náleží balkon o výměře 1,0 m2 otočený do vnitrobloku s krásným výhledem do zeleně.

Nemovitost je postavena na pozemku parcelní číslo 1223 o celkové výměře 349m2, (zastavěná plocha a nádvoří). Čistá zastavěná plocha je 214,8m2.

Více informací v RK.


 • pokoj I 21,1 m2

 • pokoj II 13,9m2

 • kuchyň 8 m2

 • předsíň 10,9m2

 • koupelna + WC 3,3 m2

 • spíž 1 m2

                                                               CENA : 3.500.000,- Kč. + PROVIZE RK  PRODÁNO

DB/OV, Štefáčkova 4+1, Brno

Nabízíme prodej DB/OV-převod členských práv a povinností v lokalitě Brno-Líšeň,ul.Štefáčkova.Byt lze převést do OV,nachází se ve 2.patře a jeho celková plocha je 83m2. V bytě je nová koupelna s vanou,WC je samostatné-zděné jádro-nové rozvody v koupelně a WC. V předsíni jsou nové vestavěné skříně, na podlaze je dlažba, parkety, plovoucí podlaha.Celý dům je po revitalizaci - plastová okna, zateplení, fasáda, nový výtah, výměna stupaček, nové vstupní dveře.K bytu náleží balkon 5m2 a sklep 2,5m2. Byt je ihned volný.

 

                                                   cena: 4.250.000,-Kč  cena je k jednání PRODÁNO

OV 2+1, Kuldova, Brno-Zábrdovice

Se souhlasem majitele nabízíme prodej cihlového bytu v osobním vlastnictví 2+1 v lokalitě,Brno-Zábrdovice,ul.Kuldova.Byt o celkové ploše 59m2 se nachází ve 2.NP.v domě bez výtahu.Byt je před rekonstrukcí.Pokoje 22,40m2,19,40m2,kuchyň 10m2.Byt je vyklizený a ihned k jednání.Více info v RK.

 

                                            Cena: 4.910.000,-Kč + PROVIZE RK POZASTAVENO

No images in gallery