Přenechání restaurace za odstupné Chrlice
Nabízíme přenechání nájmu zavedené restaurace v lokalitě Brno-Chrlice za odstupné 300.000,-Kč.Restaurace je kompletně vybavena a vše by zůstávalo.K restauraci patří venkovní částečně zastřešené posezení s grilem, udírnou a samostatným výčepem.Restaurace je vhodná pro pořádání oslav, svateb,promocí atd. Restaurace se nachází u fotbalového hřiště v blízkosti také tenisové kurty a volejbal.Měsíční náklady  25.000,-Kč.,nájem + inkaso elektřina, voda, plyn cca 12.000,-Kč.Volné po dohodě.
No pictures in gallery
Pronájem kanceláří 168 m2, Moravany , Bohunická Cesta

Nabízíme pronájem nových kancelářských a skladových prostor v lokalitě Brno-Moravany,ul.Bohunická cesta.Jde o celé patro, které se nachází ve 3.NP. CP je 168m2. Na patře je 6 kanceláří v rozmezí 13-24m2, chodba, kuchyňka s úklidovou místností, dámské a panské toalety s umyvadlem. Na podlaze je dlažba. Kanceláře budou vybaveny koberci dle dohody a součástí pronájmu je i nová kuchyňská linka. Dle dohody a potřeby je možnost zbudovat i velké skladové prostory.Více informací v RK.

                                        cena : 2000,-/m2

No pictures in gallery
VÝROBNÍ A SKLADOVÝ AREÁL,BRNO-KRÁLOVO POLE

Nabízíme prodej areálu se skladovou halou,prodejnou a kanceláří.Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě Brno-Královo Pole.CP je 1342m2.ZP skladových prostor,prodejny a kanceláří je 394m2.Ostatní plocha-manipulační je 948m2.IS-elektřina,voda,kanalizace.Topení je nové centrální elektrický kotel.K prodejně náleží kancelář,kuchyňka,sprchy,WC.Skladové prostory-hala mají výšku cca 5m.Vjezd je přímo na pozemek a do skladu.Celý areál je zabezpečen-alarm.Více informací v RK.

                                    Cena:  8,200,000,- Kč  vč.provize

No images in gallery